czwartek, 17 października 2013

Zgodnie z zasadami umieszczam post wspaniałego bloga, na którym można znaleźć konkurs i rozdanie. Powodzenia i trzymam kciuki za Was wszystkie, może tym razem mi się uda? ;)





KONKURS & ROZDANIE rocznicowe


Świętuje:
1) Rok istnienia bloga, który mija z dniem pierwszego posta 
15.10.2012
2) Ponad 1000 obserwatorów na blogu
3) Ponad 10 000 lubiących mój profil na fb.


baner



Kilka dni temu dostaliście przedsmak nadchodzącego konkursu.
o nim tutaj_>

Dziś otwieram konkurs i WSZYSTKICH zapraszam do wzięcia udziału.
___________________________________________________


ZASADY KONKURSU(część 1)

W konkursie mogą brać udział wizażystki jak i pasjonatki, które nie zajmują się makijażem zawodowo.
 (..Aczkolwiek na pewno będę brała pod uwagę jeśli ktoś jest samoukiem ! może jeden pakiet poleci właśnie do niej:))

1. Organizatorem konkursu jest blog www.makijazzowo.blogspot.com, a jego partnerami są:
Glazel Visage, Cocolita, Everyday Makeup, Costasy, Chocobath, Original Source, Makeup Geek, Carmex Polska, Isa Dora, 

2. Konkurs trwa od 23.09.2013r. do 27.10.2013r (termin nadsyłania zgłoszeń mija o godzinie 24:00), zaś wyniki zostaną podane w ciągu kilku dni na łamach bloga i fb.
3. Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski.
4. Konkurs jest przeznaczony dla obserwatorów bloga. www.makijazzowo.blogspot.com, i trzeba być jego obserwatorem
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do wykonania wpisu na swoim blogu zswoją wykonaną pracą, oraz informacją konkursową i zdjęcia z całością nagród.


6) Aby wziąć udział w konkursie należy: samodzielnie wykonać makijaż inspirowany egzotyką, 
tzn: zainspirować się fauną-flora, zwierzęciem, owadem,
krajobrazem itd.

to tylko przykład. - inspiracja dowolna

Wysłać link do opublikowanej na blogu pracy,
 na adres e-mail bladii19@o2.pl w tytule wpisać: KONKURS EGZOTYKA
a także podstawowymi danymi osobistymi: (imię, nazwisko, nick na bloggerze, adres bloga) 
Zamieścić na blogu minimum 4 zdjęcia (*oczy otwarte, *zamknięte, *postać do ramion, * postać + zdjęcie z karteczką 'konkurs u Makijażowo') zdjęcia będą pobrane z wpisu na blogu.
(jeśli nie masz bloga a chcesz wziąć udział, załóż go i umieść tam prace)


7. Wykonany makijaż może być wykonany na sobie lub innej osobie.
8. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na ew. publikacje zdjęć na bloguwww.makijazzowo.blogspot.com
9. Można wysłać maksymalnie 2 zgłoszenia !
10) Nagrodzone zostaną trzy prace, w miejscach 1-3.

Miejsce 1


Miejsce 2


Miejsce 3

Co się najbardziej liczy przy ocenianiu prac?
* Pomysł (oryginalność, zaskoczenie)
* Wykonanie (estetyka i precyzja)
* Nawiązanie do tematu
* Zaangażowanie

Pędzle w dłoń i do dzieła!
___________________________________________________


ZASADY ROZDANIA  (część 2)

Aby wziąć udział w rozdaniu należy:
1) Być publicznym obserwatorem mojego bloga (dla posiadających bloga i zostawiających tutaj zgłoszenie)
2) Polubić Mój fanpage na Facebook-u KLIK (wszyscy)
3) Udostępnić publicznie informacje o rozdaniu KLIK (wszyscy)
4)(blog) - Zamieścić post lub baner na swoim blogu z notką o konkursie - w tytule wpisać "Biorę udział w konkursie u Makijażowo"  (dla posiadających bloga i zostawiających tutaj zgłoszenie)

4) (fb) zostawić komentarz pod zdjęciem z nagrodami.
(dla posiadających tylko Facebooka)


ROZDANIE TRWA: 
23.09.2013r. do  27.10.2013 31.10.2013
do godziny 24:00

A oto dwa zestawy jakie polecą do dwóch wybranych osób w formie rozdania:

na blogu 

na facebook-u

Nie wykluczam możliwości wzięcia udziału podwójnie w części 1 i części 2.


hmm i to na tyle, mam nadzieję że zasady sa zrozumiałe.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie śmiało na fb lub e-mail bladii19@o2.pl

POWODZONKA
J.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz